O nás

Spoločnosť LORIS bola založená v roku 2006 ako rodinný podnik. S povolením ministerstva zdravotníctva začala s výrobou parfumov a kozmetiky. Neskôr rozšírila výrobu o bytové difuzéry a vône do auta.

Firma Loris je veľmi dôsledná v získavaní surovín. Nepoužíva  žiadne škodlivé látky, dbá na životné prostredie a vyberá suroviny z najkvalitnejších zdrojov. Vďaka kvalitným éterickým olejom použitých v parfumoch sú vône stále a trvácne. Neustálym vývojom v laboratóriách vznikajú imitácie exkluzívnych parfumov svetových značiek.

Jedným z piatich zmyslov človeka je čuch. Všetko čo cítime je okamžite prenášané do mozgu, kde vzniká čuchový vnem. Ten ovplyvňuje našu náladu i správanie. Nezabúdajme, že príjemná a správne zvolená vôňa je to prvé čo zaznamená naše okolie.

Ako prvý oficiálny distribútor značky Loris na slovenskom trhu Vám chcem priniesť rozmanitý sortiment výrobkov tejto firmy. Na základe vlastných skúseností vychádzajúcich z dlhodobého skúšania a porovnávania som sa rozhodla priniesť značku Loris na Slovensko a tým ponúknuť aj Vám možnosť si zakúpiť kvalitné vône za prijateľné ceny.

Pre náročnejších a tých ktorí chcú byť originálni sú Niche parfumy tou správnou voľbou. Pýtate sa čo je Niche parfum? Vzácne a originálne ingrediencie, špecifické zloženie, použitie starých receptúr a kompozícii je to v čom spočíva ich výnimočnosť. Vznik každej vône Niche prináša príbeh a zážitky ich tvorcu, ktoré máte možnosť prežiť aj Vy.

Naše parfumy sú ako šperk – trvácne, jedinečné a exkluzívne.